Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
T09-10 - TF9 Joukkueenjohtaja Hautaniemi Ari @: ari.hautaniemi@lamk.fi
tel:0447080882
T05-06 - TD13 Joukkueenjohtaja Vesanoro Sari @: sari.vesanoro@fcreipas.fi
tel:0405368506
T07-08 - TE11 Joukkueenjohtaja Kariola Tarja. @: tarja.kariola@fcreipas.fi
tel:0400 601 121
FC Lahti Akatemia Joukkueenjohtaja Tuppuri Jukka @: jukka.tuppuri@bewi.com
tel:040 3503502
P03 - C15 Oranssi Joukkueenjohtaja Ahola Hannu @: hannu.ahola@fcreipas.fi
tel:0400 996 067
FC Reipas B Joukkueenjohtaja Floor Anton @: anton.floor@fcreipas.fi
tel:040 7703758
P03 - C15 Musta Joukkueenjohtaja Lepistö Kirsi @: kirsi.lepisto@fcreipas.fi
tel:0505230397
FC Reipas B2 Joukkueenjohtaja Aallonen Pasi @: pallopoika@live.fi
tel:050 - 589 2291
P03 - C15 Raita Joukkueenjohtaja Leppänen Kaisa @: perhe.leppanen@gmail.com
tel:050-3004848
P04 - C14 Oranssi Joukkueenjohtaja Mälkiä Marko @: marko.malkia@fcreipas.fi
tel:0400-429252
P04/05 - Musta Joukkueenjohtaja Kirkonpelto Kaj @: kaj.kirkonpelto@fcreipas.fi
tel:0400 670737
P08 - E10 Oranssi Joukkueenjohtaja Kaislaoja Jarkko @: jarkko.kaislaoja@fcreipas.fi
tel:0405055760
P08 - E10 Musta Joukkueenjohtaja Hartikainen Tatu @: Tatu.hartikainen@pamon.fi
tel:0400694698
P05 - D13 Oranssi Joukkueenjohtaja Lemmetty Esa @: esa.lemmetty@fcreipas.fi
tel:0408240579
P06 - D12 Oranssi Joukkueenjohtaja Koskela Erkko @: erkko.koskela@fcreipas.fi
tel:0503524671
P06 - D12 Musta Joukkueenjohtaja Strandén Kimmo @: kimmo.stranden@fcreipas.fi
tel:0503170510
P07 - E11 Oranssi Joukkueenjohtaja Hedlund Joonas @: joonas.hedlund@fcreipas.fi
tel:0503057032
P07 - E11 Musta Joukkueenjohtaja Haara Susanna @: susanna.haara@fcreipas.fi
tel:0407446972
P07 - E11 Musta Joukkueenjohtaja Kontkanen Ilkka @: ilkka.kontkanen@fcreipas.fi
tel:0449777403
P09 - F9 Joukkueenjohtaja Huuhtanen Ville @: ville.huuhtanen@fcreipas.fi
tel:0400 288 244
P10 - F8 Joukkueenjohtaja Länsman Juha @: juha.lansman@fcreipas.fi
tel:0415360008
FC Reipas
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
 
Kategoriat