Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
T09-10 - TF8 Joukkueenjohtaja Hautaniemi Ari @: ari.hautaniemi@lamk.fi
tel:0447080882
T09-10 - TF8 Vastuuvalmentaja Tähtinen Sofia @: sofia_tahtinen@hotmail.com
tel:0451386799
T09-10 - TF8 Rahastonhoitaja Herranen Kai @: kai.herranen@fcreipas.fi
tel:0442190246
T05-06 - TD12 Joukkueenjohtaja Temmes-Flyktman Anja @: anja.temmes@gmail.com
tel:050 307 1126
T05-06 - TD12 Vastuuvalmentaja Honkanen Tero @: Tero.Honkanen@certustaxi.fi
tel:050-348 3251
T05-06 - TD12 Valmentaja Ahola Jenna-Mari @: Jme.ahola@luukku.com
tel:0443448512
T05-06 - TD12 Varustevastaava Rouhiainen Mikko @: mikko.rouhiainen@gmail.com
tel:040 844 9185
T05-06 - TD12 Lahti-Soccer vastaava Vesanoro Sari @: sari.vesanoro@edu.lahti.fi
tel:
T07-08 - TE10 Varainhankintavastaava Pulkka Kati @: kati.pulkka@gmail.com
tel:0405083443
T07-08 - TE10 Joukkueenjohtaja Kahelin Susanna @: susanna.kahelin@live.com
tel:0465757436
T07-08 - TE10 Vastuuvalmentaja Mantsinen Carolina @: carolina.mantsinen@fcreipas.fi
tel:0408486169
T07-08 - TE10 Valmentaja Kuutsa Hilla @: hilla.qza@gmail.com
tel:
T07-08 - TE10 Valmentaja Niemi-Hukkala Saara @: saara.nh@gmail.com
tel:
T07-08 - TE10 Rahastonhoitaja Riikonen Salla @: salla.riikonen@hotmail.com
tel:0415052152
T07-08 - TE10 Lahti-Soccer vastaava Kariola Kimmo @: kimmo.kariola@teperi.co
tel:0407306064
FC Lahti A Joukkueenjohtaja Eskeli Veli-Pekka @: veli-pekka.eskeli@oilon.com
tel:044 7576314
FC Lahti A Joukkueenjohtaja Granqvist Jarkko @: jarkko.granqvist@edu.heinola.fi
tel:040 7622684
FC Lahti A Vastuuvalmentaja Vartiainen Tommi @: vartti83@hotmail.com
tel:040 7461266
FC Lahti A Valmentaja Luomanen Risto @: risto.luomanen@fclahti.fi
tel:050 3001215
FC Lahti A Huoltaja Heinonen Leila @: leila_heinonen@luukku.com
tel:050 9189466
FC Lahti A Huoltaja Tuppuri Jukka @: jukka.tuppuri@bewi.com
tel:040 3503502
FC Reipas B Joukkueenjohtaja Floor Anton @: anton.floor@fcreipas.fi
tel:040 7703758
FC Reipas B Vastuuvalmentaja Hyrkkänen Petri @: petri.hyrkkanen@hotmail.com
tel:050 404 9599
FC Reipas B Valmentaja Mikkola Saku @: saku.mikkola95@gmail.com
tel:0400753277
FC Reipas B Huoltaja Hollo Mika @: mika.hollo@lahti.fi
tel:050 3836470
FC Reipas B Huoltaja Majava Jarno @: jarno.majava@gmail.com
tel:041-5050335
FC Reipas B Rahastonhoitaja Eiriö Saila @: saila.eirio@pp.inet.fi
tel:040 506 2511
FC Reipas B Varustevastaava Helemaa-Hollo Anna @: anna.helemaa-hollo@musiikkimarakatti.fi
tel:0440676784
P02 - C15 Joukkueenjohtaja Aallonen Pasi (Musta - haaste) @: pallopoika@live.fi
tel:044 - 736 0464
P02 - C15 Joukkueenjohtaja Mikkonen Antti (Oranssi - kilpa) @: antti.mikkonen@trollmark.fi
tel:0400 - 499 586
P02 - C15 Vastuuvalmentaja Suomalainen Juha (Musta - Haaste) @: jps970@gmail.com
tel:044 - 291 1790
P02 - C15 Vastuuvalmentaja Teräväinen Kari (Oranssi - kilpa) @: kteravainen@gmail.com
tel:041 - 435 5133
P02 - C15 Valmentaja Raikaa Vekku @: vp.raikaa@lahdenlasipalvelu.fi
tel:0400 - 498 897
P02 - C15 Huoltaja Lehtinen Mika @: mika.mimmi.lehtinen@gmail.com
tel:050 - 597 7475
P02 - C15 Huoltaja Peltola Mika @: maipoe@outlook.com
tel:041 - 490 1650
P02 - C15 Rahastonhoitaja Alander Maarit @: maarit.alander@phnet.fi
tel:044 - 339 1629
P02 - C15 Lahti-Soccer vastaava Salmi Pasi @: psalmi69@jippii.fi
tel:0400 - 728 439
P03 - C14 Oranssi/Musta Joukkueenjohtaja Ahola Hannu - Oranssi joukkue @: hannu.ahola@fcreipas.fi
tel:0400 996 067
P03 - C14 Oranssi/Musta Joukkueenjohtaja Tyyskä Pia - Musta joukkue @: pia.tyyska@fcreipas.fi
tel:0407433363
P03 - C14 Oranssi/Musta Vastuuvalmentaja Finnström Niko - Oranssi @: niko.finnstrom@fcreipas.fi
tel:040-5194372
P03 - C14 Oranssi/Musta Vastuuvalmentaja Flyktman Janne - Musta @: janne.flyktman@fcreipas.fi
tel:0505670744
P03 - C14 Oranssi/Musta Vastuuvalmentaja Horelli Jukka - Musta @: jukka.horelli@fcreipas.fi
tel:0405253273
P03 - C14 Oranssi/Musta Valmentaja Karlsson Janne - Musta @: janne.karlsson@empower.fi
tel:0505241110
P03 - C14 Oranssi/Musta Valmentaja Munukka Harri - Oranssi @: harri.munukka@elisanet.fi
tel:
P03 - C14 Oranssi/Musta Maalivahtivalmentaja Munukka Timo @: timo.munukka@fcreipas.fi
tel:0400 498964
P03 - C14 Oranssi/Musta Huoltaja Ertl Josef - Musta @: seppertl@web.de
tel:044-2967162
P03 - C14 Oranssi/Musta Huoltaja Koskipalo Jarkko - Oranssi @:
tel:
P03 - C14 Oranssi/Musta Huoltaja Lepistö Kirsi - Musta @: lepistoki@gmail.com
tel:0505230397
P03 - C14 Oranssi/Musta Rahastonhoitaja Kesonen Marja - Musta @: marja.kesonen@fcreipas.fi
tel:0405944336
P03 - C14 Oranssi/Musta Rahastonhoitaja Munukka Marianne - Oranssi @: marianne.munukka@fcreipas.fi
tel:040 7586 584
P03 - C14 Oranssi/Musta Varustevastaava Penttilä Riikka - Oranssi @: riipen@yahoo.fr
tel:0407317447
P03 - C14 Oranssi/Musta Varustevastaava Tammisto Sari - Musta @: sari@tammistot.fi
tel:0505145337
P03 - C14 Raita Joukkueenjohtaja Leppänen Kaisa @: perhe.leppanen@gmail.com
tel:050-3004848
P03 - C14 Raita Vastuuvalmentaja Suni Mika @: mikaksuni@gmail.com
tel:040 5051108
P03 - C14 Raita Valmentaja Laaksonen Kimmo @: kimmokt.laaksonen@gmail.com
tel:
P03 - C14 Raita Huoltaja Launonen Kirsi @: kirsimlaunonen@gmail.com
tel:0400842446
P03 - C14 Raita Rahastonhoitaja Korhonen Minna @: mkmarymona@hotmail.com
tel:0405834472
P03 - C14 Raita Varustevastaava Oesch-Lääveri Ulla @: ullalaalaa@gmail.com
tel:0503033032
P04 - D13 Joukkueenjohtaja Mälkiä Marko @: marko.malkia@fcreipas.fi
tel:0400-429252
P04 - D13 Vastuuvalmentaja Köse Ibrahim (Oranssi - Kilpa) @: ibrahim.kose@fcreipas.fi
tel:0407607395
P04 - D13 Vastuuvalmentaja Turunen Timo (Musta) @: timo.turunen@teknoware.fi
tel:0400-977343
P04 - D13 Valmentaja Heinonen Jyri @: jyri.heinonen@fcreipas.fi
tel:050-3064111
P04 - D13 Valmentaja Kolamo Mika @: mkolamo@hotmail.com
tel:0400-613387
P04 - D13 Valmentaja Tähtinen Sofia @: sofia_tahtinen@hotmail.com
tel:0451386799
P04 - D13 Huoltaja Hietamäki Marko @: hietamaki.marce@gmail.com
tel:050-3458267
P04 - D13 Huoltaja Munukka Timo @: timo.munukka@fcreipas.fi
tel:0400 498964
P04 - D13 Rahastonhoitaja Luokkala Kati @: kati.luokkala@gmail.com
tel:0442228885
P04 - D13 Varustevastaava Maukonen Jari @: jari.maukonen@stalatube.com
tel:050-3819112
P04 - D13 Lahti-Soccer vastaava Ahlfors Niina @: niina.ahlfors@ramboll.fi
tel:
P05 - D12 Oranssi Joukkueenjohtaja Hänninen Riikka @: riikka.hanninen@fcreipas.fi
tel:0503369815
P05 - D12 Oranssi Vastuuvalmentaja Kurki Petri @: petri.kurki@edu.lahti.fi
tel:0443445101
P05 - D12 Oranssi Valmentaja Honkanen Hannu @: hannu.honkanen@fcreipas.fi
tel:050 5618829
P05 - D12 Oranssi Valmentaja Lemmetty Esa @: esa.lemmetty@fcreipas.fi
tel:0408240579
P05 - D12 Oranssi Valmentaja Niiranen Marko @: niiranen.marko@gmail.com
tel:050 3805511
P05 - D12 Oranssi Huoltaja Palmroos Mikko @: mikko.palmroos@edu.lahti.fi
tel:040 1417179
P05 - D12 Oranssi Huoltaja Puranen Sami @: sami.puranen@iki.fi
tel:
P05 - D12 Oranssi Rahastonhoitaja Viljanen Noora @: nooraanniina@hotmail.com
tel:
P05 - D12 Oranssi Varustevastaava Laamanen Piia @: laamanenpiia@gmail.com
tel:050 3706219
P05 - D12 Oranssi Lahti-Soccer vastaava Lemmetty Esa @: esa.lemmetty@fcreipas.fi
tel:0408240579
P05 - D12 Musta Joukkueenjohtaja Kirkonpelto Kaj @: kaj.kirkonpelto@fcreipas.fi
tel:0400 670737
P05 - D12 Musta Vastuuvalmentaja Laine Krista @: krista.laine@fcreipas.fi
tel:0451699266
P05 - D12 Musta Valmentaja Ristkari Janne @: janne.ristkari@gmail.com
tel:044 521 6217
P05 - D12 Musta Rahastonhoitaja Pötsönen Ella @: ella.potsonen@fcreipas.fi
tel:0451391410
P06 - E11 Oranssi Joukkueenjohtaja Koskela Erkko @: erkko.koskela@fcreipas.fi
tel:0503524671
P06 - E11 Oranssi Vastuuvalmentaja Huovinen Kari @: kari.huovinen@fcreipas.fi
tel:044-7212720
P06 - E11 Oranssi Vastuuvalmentaja Kettunen Petri @: petri.kettunen@stark-suomi.fi
tel:0400-996039
P06 - E11 Oranssi Valmentaja Heinonen Mikko @: mikko.heinonen75@gmail.com
tel:0405659149
P06 - E11 Oranssi Valmentaja Kallioinen Joni @: joni.kallioinen@fcreipas.fi
tel:045-3101272
P06 - E11 Oranssi Valmentaja Maukonen Jari @: jari.maukonen@stalatube.com
tel:050-3819112
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Kaukonen Tomi @: tomi.kaukonen@phsotey.fi
tel:+358407269155
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Mantila Heli @: h.mantila@netti.fi
tel:0405880045
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Ojala Tapio @: tapio.ojala@gmail.com
tel:0445857000
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Peltonen Toni @: tpeltonen78@gmail.com
tel:044-9717977
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Salmi Kaija @: kaijan.posti@phnet.fi
tel:050 - 307 1769
P06 - E11 Oranssi Huoltaja Salmi Pasi @: psalmi69@jippii.fi
tel:0400 - 728 439
P06 - E11 Oranssi Rahastonhoitaja Kettunen Mira @: mira.kettunen@gmail.com
tel:040-5324120
P06 - E11 Oranssi Varustevastaava Kyllästinen Marko @: marko.kyllastinen@lemkem.fi
tel:044-2508998
P06 - E11 Oranssi Lahti-Soccer vastaava Kyllästinen Marko @: marko.kyllastinen@lemkem.fi
tel:044-2508998
P06 - E11 Musta Joukkueenjohtaja Strandén Kimmo @: kimmo.stranden@fcreipas.fi / strakimm@gmail.com
tel:050-3170510
P06 - E11 Musta Varajoukkueenjohtaja Ruusunen Harri @: h.ruusunen@gmail.com
tel:0403571078
P06 - E11 Musta Vastuuvalmentaja Arkko Ari @: familyarkko@hotmail.com
tel:050 9175045
P06 - E11 Musta Valmentaja Kytömäki Kalle @:
tel:0405545213
P06 - E11 Musta Valmentaja Panttila Tomi-Jukka @: tj@panttila.fi
tel:0403561445
P06 - E11 Musta Valmentaja Rimpioja Janne @: janne.rimpioja@varte.fi
tel:0400967611
P06 - E11 Musta Valmentaja Välilä Sami @: sami.valila@saunalahti.fi
tel:0400703988
P06 - E11 Musta Fysiikkavalmentaja Blom Erika @: erikablom95@hotmail.com
tel:0442641787
P06 - E11 Musta Huoltaja Blom Erika @: erikablom95@hotmail.com
tel:0442641787
P06 - E11 Musta Huoltaja Panttila Tomi-Jukka @: tj@panttila.fi
tel:0403561445
P06 - E11 Musta Rahastonhoitaja Erkkilä Jouni @: jouni.erkkila@suomi24.fi
tel:0503166306
P06 - E11 Musta Varustevastaava Heikkilä Sanna @: sanna.reipas06@gmail.com
tel:
P06 - E11 Musta Varustevastaava Mäkinen Suvi @: suvi.makinen@isku.fi
tel:0405298540
P06 - E11 Musta Lahti-Soccer vastaava Heikkilä Sanna @: sanna.reipas06@gmail.com
tel:
P06 - E11 Musta Lahti-Soccer vastaava Kyyhkynen Sari @: sari.kyyhkynen@jippii.fi
tel:0405151839
P06 - E11 Musta Lahti-Soccer vastaava Välilä Mari @: mari.valila@saunalahti.fi
tel:0407555795
P07 - E10 Oranssi Vastuuvalmentaja Mikkonen Jaakko @: jaakko.mikkonen@edu.lahti.fi
tel:044 5451212
P07 - E10 Oranssi Valmentaja Niemi Petri @: petri.niemi@yle.fi
tel:0405070087
P07 - E10 Oranssi Valmentaja Tallberg Petri @: Petri.Tallberg@fcreipas.fi
tel:040 5736885
P07 - E10 Oranssi Rahastonhoitaja Hedlund Maaret @: maaret.hedlund@fcreipas.fi
tel:044 3346373
P07 - E10 Oranssi Varustevastaava Tallberg Petri @: Petri.Tallberg@fcreipas.fi
tel:040 5736885
P07 - E10 Musta Joukkueenjohtaja Haara Susanna @: susanna.haara@fcreipas.fi
tel:0407446972
P07 - E10 Musta Joukkueenjohtaja Kontkanen Ilkka @: ilkka.kontkanen@fcreipas.fi
tel:0449777403
P07 - E10 Musta Vastuuvalmentaja Taavitsainen Eetu @: eetaavit@gmail.com
tel:0407692035
P07 - E10 Musta Rahastonhoitaja Hedlund Maaret @: maaret.hedlund@fcreipas.fi
tel:044 3346373
P07 - E10 Musta Varustevastaava Haara Susanna @: susanna.haara@fcreipas.fi
tel:0407446972
P08 - F9 Varainhankintavastaava Nykänen Mari @: nykanen_m@msn.com
tel:040 - 508 4528
P08 - F9 Joukkueenjohtaja Kaislaoja Jarkko @: jarkko.kaislaoja@fcreipas.fi
tel:0405055760
P08 - F9 Vastuuvalmentaja Mäkelä Rami @: rami.s.makela@gmail.com
tel:0400800272
P08 - F9 Valmentaja Kaija Asko @: asko_kaija@hotmail.com
tel:0442363603
P08 - F9 Valmentaja Kampman Janne @: janne.kampman@gmail.com
tel:0456699388
P08 - F9 Valmentaja Kankaanmäki Roope @: roope@sprinklerihuoltokankaanmäki.fi
tel:0405379868
P08 - F9 Valmentaja Kasurinen Risto @: risto.kasurinen@gymstick.com
tel:0445057531
P08 - F9 Valmentaja Kuokkanen Kimmo @: kimmo.kuokkanen@grdsreports.com
tel:0440543230
P08 - F9 Valmentaja Maisonlahti Jyrki @: jyrki.maisonlahti@fcreipas.fi
tel:044-757 3825
P08 - F9 Valmentaja Rautavirta Petri @: petri.rautavirta@vesivek.fi
tel:0504300118
P08 - F9 Valmentaja Redman Ilkka @: ilkka.redman@gmail.com
tel:0400257849
P08 - F9 Valmentaja Skinnari Tomi @: tomi.skinnari@gmail.com
tel:0504262216
P08 - F9 Valmentaja Uimonen Ville @: ville.uimonen@lahtienergia.fi
tel:0407050220
P08 - F9 Huoltaja Huuskonen Mikko @: mikko.huuskonen@luukku.com
tel:0447252720
P08 - F9 Huoltaja Kautto Perttu @: perttu.kautto@ramboll.fi
tel:0407411731
P08 - F9 Huoltaja Liikaluoma Marko @: liikaluoma@gmail.com
tel:0443534213
P08 - F9 Huoltaja Sinkkonen Marko @: marko.sinkkonen79@gmail.com
tel:
P08 - F9 Huoltaja Töyräs Marko @: marko.toyras@kesko.fi
tel:0400836996
P08 - F9 Rahastonhoitaja Huuskonen Tiina @: tiina.huuskonen@fcreipas.fi
tel:0505321267
P08 - F9 Varustevastaava Kuusisto Johanna @: johanna.kuusisto@phnet.fi
tel:0442137537
P08 - F9 Lahti-Soccer vastaava Kuokkanen Tiina @: tiina.kuokkanen@finnair.com
tel:0440770486
P08 - F9 Lahti-Soccer vastaava Nousiainen Johanna @: jnjohannan@gmail.com
tel:0505008933
P09 - F8 Ensiapuvastaava Ahosmäki Lotta @: lotta.ahosmaki@gmail.com
tel:
P09 - F8 Varainhankintavastaava Salminen Jouni @: jouni.salminen@skanska.fi
tel:
P09 - F8 Joukkueenjohtaja Tuukkala Jani @: jani.tuukkala@fcreipas.fi
tel:040 832 7566
P09 - F8 Vastuuvalmentaja Maisonlahti Jyrki @: jyrki.maisonlahti@fcreipas.fi
tel:044-757 3825
P09 - F8 Vastuuvalmentaja Mäkelä Rami @: rami.s.makela@gmail.com
tel:0400800272
P09 - F8 Valmentaja Ahosmäki Ari @: texpe24@gmail.com
tel:0440965135
P09 - F8 Valmentaja Heinonen Mikko @: mikko.heinonen75@gmail.com
tel:0405659149
P09 - F8 Valmentaja Karppinen Heikki @: hesekarppinen@gmail.com
tel:0505348745
P09 - F8 Valmentaja Kemppainen Juha @: juha.kemppainen77@gmail.com
tel:0407002696
P09 - F8 Valmentaja Räty Harri @: harriraty76@gmail.com
tel:0440328577
P09 - F8 Valmentaja Taavitsainen Eetu @: eetaavit@gmail.com
tel:0407692035
P09 - F8 Valmentaja Tuukkala Jani @: jani.tuukkala@fcreipas.fi
tel:040 832 7566
P09 - F8 Rahastonhoitaja Ruonakoski Petra @: petra.ruonakoski@fcreipas.fi
tel:0405040031
P09 - F8 Varustevastaava Ahosmäki Lotta @: lotta.ahosmaki@gmail.com
tel:
P09 - F8 Kioskivastaava Hattunen Katja @: katja.hattunen@hotmail.com
tel:0505964387
P09 - F8 Kioskivastaava Rautio Maarit @: maarit.rautio@phnet.fi
tel:
P09 - F8 Lahti-Soccer vastaava Huuhtanen Heidi @: heidi.huuhtanen@gmail.com
tel:0445500602
P09 - F8 Lahti-Soccer vastaava Lahtela Ari @: ari.lahtela@fcreipas.fi
tel:0405407631
P10 - F7 Joukkueenjohtaja Myllynen Mikko @: mikko.myllynen@fcreipas.fi
tel:0400262330
P10 - F7 Vastuuvalmentaja Maisonlahti Jyrki @: jyrki.maisonlahti@fcreipas.fi
tel:044-757 3825
P10 - F7 Vastuuvalmentaja Toukonen Teemu @: teemu.toukonen@fcreipas.fi
tel:0503599085
P10 - F7 Rahastonhoitaja Valio Minna @: minna.valio@fcreipas.fi
tel:0505327297
P10 - F7 Varustevastaava Virtanen Juha @: justusv81@gmail.com
tel:0445259345
Taito- ja kykykoulut Valmennuspäällikkö Maisonlahti Jyrki @: jyrki.maisonlahti@fcreipas.fi
tel:044-757 3825
Taito- ja kykykoulut Vastuuvalmentaja Honkanen Tero @: Tero.Honkanen@certustaxi.fi
tel:050-348 3251
Lahti Soccer 2017 Nuorisopäällikkö Lehikoinen Esa @: esa.lehikoinen@fcreipas.fi
tel:0405666205
FC Reipas
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat