P07 Musta Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
26.09.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Raita - FC Kuusysi/sininen
24.09.2020 P13 Kolmonen Heinolan UP TN 2 HP-47 - FC Reipas Musta
19.09.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Raita - Union Plaani
19.09.2020 P13 Kolmonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Musta - FCFJ/Sininen 1
10.09.2020 P13 Kolmonen Saviniemi 2 N 1 MYPA - FC Reipas Musta
01.09.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Musta - FC KTP Juniorit/valk
31.08.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Raita - HaPK/Valkoinen
25.08.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Musta - Lahen Pojat JS
25.08.2020 P13 Vitonen Arto Tolsa Areena 2, Kotka FC KTP Juniorit/vihr - FC Reipas Raita
20.08.2020 P13 Kolmonen Kellokoski TN (8v8) KelA - FC Reipas Musta
18.08.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Kuusysi/sininen - FC Reipas Raita
11.08.2020 P13 Vitonen Heinolan UP TN 1 Union Plaani - FC Reipas Raita
11.08.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Musta - FC Reipas/Oranssi
08.08.2020 P13 Vitonen Harju oppimiskeskus N 1 ViSa - FC Reipas Raita
06.08.2020 P13 Kolmonen Mäntsälän harjoitus N FC Kapina - FC Reipas Musta
04.08.2020 P13 Vitonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Raita - ViSa
28.07.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Musta - HyPS/Sininen
30.06.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ B FC Reipas Musta - Sudet/Kumu JT YJ2
24.06.2020 P13 Kolmonen Riihimäki Keskuskenttä TN ½ B RiPS/valkoinen - FC Reipas Musta
23.06.2020 P13 Vitonen Husula UK N 1 HaPK/Valkoinen - FC Reipas Raita
09.06.2020 P13 Vitonen Mukkula TN ½ A FC Reipas Raita - FC KTP Juniorit/vihr
27.05.2020 P13 Kolmonen Pajulahti TN 8F FC Reipas Musta - HP-47
25.05.2020 P13 Vitonen Heinolan UP TN 1 Union Plaani - FC Reipas Raita
25.05.2020 P13 Kutonen Pajulahti TN 8E FC Reipas Viiru - RiPS/keltainen
21.05.2020 P13 Kolmonen Mukkula TN ½ A FC Reipas/Oranssi - FC Reipas Musta
21.05.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Raita - ViSa
18.05.2020 P13 Kutonen Siltamäki nap 1 N MPS/sininen - FC Reipas Viiru
14.05.2020 P13 Kolmonen Paavola TN 8A Lahen Pojat JS - FC Reipas Musta
13.05.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ B FC Reipas Raita - FC Kuusysi/sininen
10.05.2020 P13 Kutonen Hiekkaharju Koulu TN ½ A TiPS/2 - FC Reipas Viiru
09.05.2020 P13 Kutonen Mukkula Halli TN ½ B FC Reipas Viiru - HAlku
07.05.2020 P13 Kolmonen Pajulahti TN 8E FC Reipas Musta - Sudet/Kumu JT YJ2
05.05.2020 P13 Vitonen Karhula KK TN 1 PeKa - FC Reipas Raita
28.04.2020 P13 Vitonen Pajulahti TN 8E FC Reipas Raita - HausPa
28.04.2020 P13 Kolmonen Kellokoski TN (8v8) KelA - FC Reipas Musta
27.04.2020 P13 Kutonen Pajulahti TN 8E FC Reipas Viiru - KOPSE/Valkoinen
23.04.2020 P13 Kolmonen Kisapuisto TN ½ B FC Reipas Musta - FC Kapina
22.04.2020 P13 Vitonen Kisapuisto TN ½ A FC Reipas Raita - Kevät 3/6
19.04.2020 P13 Kutonen Mukkula Halli TN ½ A FC Reipas Viiru - KoiPS/Valkoinen
16.04.2020 P13 Kolmonen Kymenlaakson Sähkö stadion 2 MYPA - FC Reipas Musta
12.04.2020 P13 Kutonen Tuusula UK TN ½ A TuPS/KP-75 YJ3 - FC Reipas Viiru
05.04.2020 Talviliiga 2019 Musta Magnecit areena FC Reipas Musta - FC joku
05.04.2020 Talviliiga 2019 Musta Magnecit areena FC Reipas Viiru - FC joku
15.02.2020 Talviliiga 2019 Viiru Käpylä Halli FC Reipas Viiru - FC POHU ja FC Fortuna
08.02.2020 Talviliiga 2019 Musta Käpylä Halli FC Reipas Musta - KelA ja HJK Töölö
11.01.2020 Talviliiga 2019 Viiru Pihlajamäen Halli FC Reipas Viiru - KelA ja PiTa
04.01.2020 Talviliiga 2019 Musta Käpylä Halli FC Reipas Musta - PPS ja HPS
06.12.2019 Talviliiga 2019 Musta Käpylä Halli FC Reipas Musta - KäPa ja EPS
23.11.2019 Talviliiga 2019 Viiru Pihjalamäen Halli FC Reipas Viiru - KäPa ja PPS
P07 Musta
«  Syyskuu   »
Kategoriat