Kalenteri
Elokuu 2020
vk Ma Ti Ke To Pe La Su
31
 
 
 
 
 
1
2
32
3
Tapahtuma:11:30 Pelitällit
   Vapaamuotoista p
4
Tapahtuma:11:30 Pelitällit
   Vapaamuotoista p
Harjoitukset:Liipola tekonurmi
18:00-19:30
Kykykoulu
Valmennuksen nimeämä kykykouluryhmä:EerikaEmilia Kuismane
5
Tapahtuma:11:30 Pelitällit
   Vapaamuotoista p
Harjoitukset:Mukkulan halli
19:15-21:00
Tehoryhmätreeni
Valmennuksen nimeämä tehoryhmä: Edith, Eerika, Elina K
6
Tapahtuma:11:30 Pelitällit
   Vapaamuotoista p
Harjoitukset:Jalkarannan nurmikenttä
17:30-19:30
Harjoitukset
17.30-18 palloton treeni, 18-19.30 pallollinen
7
Tapahtuma:11:30 Pelitällit
   Vapaamuotoista p
8
9
Tapahtuma:11:00 Masto Cup
T08-joukkue osallistuu haastesarjaanPeliaika 2x20 min
Tapahtuma:18:30 Pallotyttövuoro FC Lahti - Ilves
33
10
11
Tapahtuma:18:00 FC Reippaan tyttöjoukkueiden syystapahtuma
Tyttötoimikunta järje
Harjoitukset:Liipola tekonurmi
18:00-19:30
Kykykoulu
Valmennuksen nimeämä kykykouluryhmä:EerikaEmilia Kuismane
12
Peli:Mukkula Halli TN ½ A
19:30-20:30
FC Reipas musta-PuiU/Punainen

Harjoitukset:Mukkulan halli
19:15-21:00
Tehoryhmätreeni
Valmennuksen nimeämä tehoryhmä: Edith, Eerika, Elina K
13
Harjoitukset:Jalkarannan nurmikenttä
17:30-19:30
Harjoitukset
17.30-18 palloton treeni, 18-19.30 pallollinen
14
15
16
Tapahtuma:10:00 Tyttöjen turnaus
Musta joukkue osallistuu haaste/harrastesarjaan. Peliajat täsmentyvät lähempä
Peli:Lehtomäki TN
13:00-14:10
FC Peltirumpu-FC Reipas oranssi

Harjoitukset:Länsiharjun koulu
16:30-19:00
Palloharjoitus
Eerika, Elina K, Elina M, Emilia K, Hilla, Ilona, Ilta, Jemina, Miisa, Ninja
34
17
18
Harjoitukset:Liipola tekonurmi
18:00-19:30
Kykykoulu
Valmennuksen nimeämä kykykouluryhmä:EerikaEmilia Kuismane
19
20
Harjoitukset:Jalkarannan nurmikenttä
17:30-19:30
Harjoitukset
17.30-18 palloton treeni, 18-19.30 pallollinen
21
22
23
Peli:Rajamäki TN 8E
13:30-14:40
NJS/Musta-FC Reipas oranssi

Harjoitukset:Länsiharjun koulu
16:30-19:00
Palloharjoitus
Eerika, Elina K, Elina M, Emilia K, Hilla, Ilona, Ilta, Jemina, Miisa, Ninja
35
24
25
Harjoitukset:Liipola tekonurmi
18:00-19:30
Kykykoulu
Valmennuksen nimeämä kykykouluryhmä:EerikaEmilia Kuismane
26
Peli:Mukkula Halli TN ½ A
19:30-20:30
FC Reipas musta-I-HK

Harjoitukset:Mukkulan halli
19:15-21:00
Tehoryhmätreeni
Valmennuksen nimeämä tehoryhmä: Edith, Eerika, Elina K
27
28
29
30
Harjoitukset:Länsiharjun koulu
16:30-19:00
Palloharjoitus
Eerika, Elina K, Elina M, Emilia K, Hilla, Ilona, Ilta, Jemina, Miisa, Ninja
36
31
 
 
 
 
 
 

Linkki tilattavaan kalenteriin:  http://www.poxnet.fi/jopox/calendar/ical.php?cal=T0708_7046
Kopioi osoite kalenteriohjelmaasi.  Lisää ohjeita