Seuran toimihenkilöt
Puheenjohtaja Metsänen Harri harri.metsanen@phnet.fi 050-552 9351
Varapuheenjohtaja Koskinen Jukka jukka.koskinen@go-on.fi 0440-114444
Hallituksen jäsen Kariola Tarja. tarja.kariola@fcreipas.fi 0400 601 121
Hallituksen jäsen Karppinen Jari jari.s.karppinen@oikeus.fi 050-592 1608
Hallituksen jäsen Kontkanen Ilkka ilkka.kontkanen@fcreipas.fi 0449777403
Hallituksen jäsen Lahtela Ari ari.lahtela@fcreipas.fi 0405407631
Toiminnanjohtaja Koskinen Jarkko jarkko.koskinen@fcreipas.fi 044-5289367
Valmennuspäällikkö Honkanen Tero tero.honkanen@fcreipas.fi 0444919179
Valmennuspäällikkö Maisonlahti Jyrki jyrki.maisonlahti@fcreipas.fi 044-757 3825
Nuorisopäällikkö Lehikoinen Esa esa.lehikoinen@fcreipas.fi 044 358 0080
Valmentaja Ijäs Rami rami.ijas@fcreipas.fi 0443554802
Valmentaja Lindberg Toni toni.lindberg@fcreipas.fi 040 510 8695
Talenttivalmentaja Kallioinen Joni joni.kallioinen@fcreipas.fi 045-3101272
FC Reipas
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
 
Kategoriat