LAHTI SOCCER 2022 - Ilmoittautuneet joukkueet

P7 - 2015-synt.

  1. FC Loviisa Sininen
  2. FC Loviisa Punainen
  3. TuPS Valkoinen
  4. TuPS Vihreä
  5. TuPS Musta
  6. HyPS Punainen
  7. HyPS Sininen
  8. Union Plaani
  9. NJS Tikkatuho
  10. NJS Tikkamestarit
  11. FC Reipas Oranssi 1
  12. FC Reipas Oranssi 2
  13. FC Reipas Musta 1
  14. FC Reipas Musta 2
  15. FC Reipas T8
  16. FC Reipas T8 Oranssi
  17. FC Reipas T8 Musta

P8 - 2014-synt. - E = enemmän pelanneet, V = vähemmän pelanneet

  1. HyPS Sininen (E)
  2. HyPS Punainen (V)
  3. PPS Musta (E)
  4. PPS Punainen (V)
  5. Union Plaani (V)
  6. Orimattilan Pedot Musta (V)
  7. Orimattilan Pedot Vihreä (V)
  8. KJP MyPa Musta (V)
  9. KJP MyPa Valkoinen (V)
  10. FC Kuusysi (E)
  11. FC Kuusysi Valkoinen (V)
  12. FC Kuusysi Sininen (V)
  13. FC Kuusysi Sinivalkoinen (V)
  14. FC Reipas Oranssi 1 (E)
  15. FC Reipas Oranssi 2 (E)
  16. FC Reipas Musta 1 (V)
  17. FC Reipas Musta 2 (V)
  18. FC Reipas Musta 3 (V)

P9 - 2013-synt. - E = enemmän pelanneet, V = vähemmän pelanneet

  1. FC Kapina (V)
  2. JPS Oranssi (E)
  3. JPS Sininen (E)
  4. PK-35 (E)
  5. PK-35 Musta (V)
  6. FC Honka Vihreä 1 (V)
  7. FC Honka Vihreä 2 (V)
  8. RiPS Valkoinen (E)
  9. RiPS Sininen (E)
  10. RiPS Musta (V)
  11. RiPS Vihreä (V)
  12. Ylöjärven Ilves (E)
  13. Ylöjärven Ilves Valkoinen (V)
  14. PEPO Violetti (E)
  15. PEPO Keltainen (E)
  16. PEPO Lila (V)
  17. Union Plaani (V)
  18. LeKi-futis Valkoinen (V)
  19. LeKi-futis Sinivalkoinen (V)
  20. LeKi-futis Sininen (E)
  21. NJS Musta (E)
  22. NJS Sininen (E)
  23. NJS Keltainen (V)
  24. NJS Valkoinen (V)
  25. AC Barca (V)
  26. HyPS Musta (E)
  27. HyPS Sininen (E)
  28. HyPS Vaaleansininen (E)
  29. HyPS Punavalkoinen (V)
  30. KJP MyPa (V)
  31. KJP Kajo Valkoinen (V)
  32. KJP Kumu Valkoinen (V)
  33. KJP Sudet (E)
  34. KJP Kajo Musta (E)
  35. KJP Kumu Sininen (E)
  36. Orimattilan Pedot (V)
  37. FC Honka Valkoinen 1 (V)
  38. FC Honka Valkoinen 2 (V)
  39. KäPa City White (V)
  40. KäPa City Black (E)
  41. FC Honka Musta M (E)
  42. FC Honka Keltainen M (E)
  43. FC Honka Keltainen K (E)
  44. HJK East Sininen (E)
  45. HJK East Valkoinen (E)
  46. HJK East Keltainen (V)
  47. FC Kuusysi (E)
  48. FC Kuusysi Musta (E)
  49. FC Kuusysi Valkoinen (V)
  50. FC Kuusysi Sininen (V)
  51. FC Kuusysi Valkosininen (V)
  52. FC Kuusysi Sinivalkoinen (V)
  53. FC Reipas Oranssi 1 (E)
  54. FC Reipas Oranssi 2 (E)
  55. FC Reipas Oranssi 3 (E)
  56. FC Reipas Musta 1 (V)
  57. FC Reipas Musta 2 (V)
  58. FC Reipas Musta 3 (V)
  59. FC Reipas T9 (V)

P10 - 2012-synt. - H = haastesarja, Har = harrastesarja - vapaita paikkoja H = SARJA TÄYNNÄ, Har = 1

  1. LauTP Sininen (H)
  2. LauTP Valkoinen (H)
  3. Union Plaani (Har)
  4. PiPS Musta (H)
  5. PiPS Punainen (Har)
  6. KJP Sininen (Har)
  7. KJP Sinimusta (Har)
  8. KJP Musta (H)
  9. KJP Valkoinen (H)
  10. PEPO Violetti (H)
  11. PEPO Lila (Har)
  12. Orimattilan Pedot (H)
  13. RiPS Sininen (H)
  14. RiPS Valkoinen (Har)
  15. LehPa (Har)
  16. FC Reipas Oranssi 2 (H)
  17. FC Reipas Musta 1 (H)
  18. FC Reipas Musta 2 (Har)
  19. FC Reipas Musta 3 (Har)

P11 - 2011-synt. - H = haastesarja SARJA TÄYNNÄ Har = harrastesarja SARJA TÄYNNÄ

  1. Union Plaani (H)
  2. HaPK Valkoinen (Har)
  3. RiPS Sininen (H)
  4. RiPS Valkoinen (Har)
  5. Nopsa (Har)
  6. PiPS (H)
  7. NJS Keltainen (Har)
  8. KJP Valkoinen (Har)
  9. RaKe Sininen (Har)
  10. RaKe Valkoinen (H)
  11. TiPS Vihreä (Har)
  12. TiPS Vihreä 2 (Har)
  13. Orimattilan Pedot 2 (Har)
  14. Orimattilan Pedot 1 (H)
  15. FC Kuusysi (H)
  16. FC Reipas Oranssi 1 (H)
  17. FC Reipas Oranssi 2 (H)
  18. FC Reipas Musta 1 (H)
  19. FC Reipas Musta 2 (Har)
  20. FC Reipas P10 Oranssi (H)

P12 - 2010-synt. - H = haastesarja, Har = harrastesarja - H = SARJA TÄYNNÄ, Har = SARJA TÄYNNÄ

  1. LauTP Sininen (H)
  2. Laukaa YJ (Har)
  3. Union Plaani (H)
  4. PTU (Har)
  5. RiPS Valkoinen (Har)
  6. RiPS Sininen (H)
  7. HyPS Sininen (H)
  8. HyPS Punainen (Har)
  9. MPS Musta (H)
  10. MPS Valkoinen (Har)
  11. MPS Sininen (Har)
  12. Feeniks (H)
  13. Jyväskylän Komeetat (H)
  14. Nopsa (Har)
  15. FC Kuusysi Harraste Sininen (Har)
  16. FC Kuusysi Harraste Valkoinen (Har)
  17. FC Kuusysi (H)
  18. FC Reipas Musta 1 (H)
  19. FC Reipas Musta 2 (Har)

P13 - 2009-synt. - H = haastesarja, Har = harrastesarja - vapaita paikkoja H = 4, Har = 1

  1. LePa Keltainen (Har)
  2. HJK Töölö Sininen (H)
  3. HJK Töölö Keltainen (Har)
  4. FC POHU Valkoinen (Har)
  5. Union Plaani (Har)
  6. PeKa Punainen (H)
  7. PeKa Valkoinen (Har)
  8. Nopsa (Har)
  9. FC Reipas Musta 1 (H)
  10. FC Reipas Musta 2 (Har)
  11. FC Reipas P12 Oranssi 2 (H)

P14 - 2008-synt. - vapaita paikkoja - SARJA TÄYNNÄ

  1. Komeetat
  2. Pedot
  3. FC Honka Keltainen K
  4. FC Honka Keltainen M
  5. EBK
  6. NoPS
  7. JäPS United Sininen
  8. FC Kuusysi
  9. FC Reipas 1
  10. FC Reipas 2

P15 - 2007-synt. - vapaita paikkoja 4

  1. LASB
  2. EBK
  3. HPS/POHU YJ2
  4. KP-75/TuPS YJ
  5. FC Reipas 1
  6. FC Reipas 2